Zapojené školy

Do trinásteho ročníka kampane Červené stužky sa zapojili uvedené školy a školské zariadenia:

Prosba kampane: Prosíme školy a školské zariadenia, ktoré sa prihlásili do kampane v predchádzajúcich ročníkoch o nové prihlásenie sa prostredníctvom prihlášky do 1. 12. 2019. Ďakujeme.

Školský internát, Medická 2, 04011, Košice
Špec.základná škola, Nám.Republiky 62, 04916, Jelšava
Základná škola, Kudlovská 11, 06601, Humenné
Základná škola , Školská 10, 04420, Malá Ida
Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ, Školská 370/19, 97213, Nitrianske Pravno
Špeciálna základná škola, Za parkom 966, 990 01, Veľký Krtíš
Základná škola s materskou školou Trnovec nad Váhom 302, Školská 302, 92571, Trnovec nad Váhom
Stredná zdravotnícka škola , Komenského 843, 03101, Liptovský Mikuláš
Spojená škola - SOŠ, Kollárova 17, 07801, Sečovce
Gymnázium, Ivana Horvátha 14, 82103, Bratislava-Ružinov
Obchodná akadémia, Bratislavská 38, 93212, Veľký Meder
Gymnázium sv. Františka v Žiline , J.M. Hurbana 44, 010 01, Žilina
Súkromná SOŠ, Bieloruská 1, 82106, Bratislava-Podunaj.Biskup
Súkromná SOŠ, Hviezdoslavova 11, 08584, Bardejov
SOŠ polytechnická, Sládkovičova ulica 104, 03401, Ružomberok
Gymnázium Ľ.Š., Hronská 1467/3, 96049, Zvolen
Spojená škola , Kremnička 10, 97405, Banská Bystrica
Školský internát, Fatranská 3321/22, 01008, Žilina
Gymnázium M. M. Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, 03136, Liptovský Mikuláš
SOŠ polytechnická, Demänovská cesta 669, 03101, Liptovský Mikuláš
SOŠ lesnícka a drevárska J.D.Matejovie,, Hradná 534, 03301, Liptovský Hrádok
Základná škola s MŠ, Hlavná 267, 07612, Kuzmice
Základná škola, Veľké Uherce 145, 95841, Veľké Uherce
Gymnázium M.R.Štefánika, Slnečná 2, 93101, Šamorín
Str. zdravot. škola, Daxnerova 6, 91792, Trnava
SOŠ chemická, Vlčie hrdlo 50, 82107, Bratislava-Ružinov
Stred.priemyselná škola, SNP 413/8, 90701, Myjava
Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, 08001, Prešov
SOŠ obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, 92447, Galanta
Odborné učilište internátne, Gottwaldova 70/43, 99106, Želovce
Stredná odborná škola, Gottwaldova 70/43, 99106, Želovce
Gymnázium J.A.Komenského - Comenius gimnázium, Štúrova 16, Želiezovce, Štúrova 16, 93701, Želiezovce
Stred. odborná škola, Svätoplukova 2, 82108, Bratislava-Ružinov
Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, 91701, Trnava
SPŠ stavebná- ÉKI, Konkolyho 8, 94701, Hurbanovo
SOŠ polytechnická, Štefánikova 1550/20, 06601, Humenné
SOŠ služieb Majstra Pavla, Kukučínova 9, 05427, Levoča
SOŠ polytechnická Andyho Warhola, Duchnovičova 506, 06801, Medzilaborce
Gymnázium L. Stöckela, Jiráskova 12, 08501, Bardejov
Spojená škola internátna, Nám. Štefana Kluberta 2, 05401, Levoča
Str. zdravotnícka škola, Kmeťovo stromoradie 1, 08001, Prešov
Stredná odborná škola strojnícka, Športová 1326, 024 01, Kysucké Nové Mesto
SOŠ automobilová, Moldavská cesta 2, 04199, Košice-Juh
Stredná odborná škola, Bystrická 4, 96681, Žarnovica
Základná škola, P. J. Šafárika 3, 97101, Prievidza | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom, Školská 766/2, 97242, Lehota pod Vtáčnikom | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, 02201, Čadca
Stredná odborná škola, Jarmočná 108, 06401, Stará Ľubovňa
SOŠ elektrotechnická, Učňovská 700/6, 90845, Gbely
Spojená škola int.- PŠi, Masarykova 11175/20C, 08001, Prešov
Gymnázium J.B.Magina, Beňovského 358/100, 92203, Vrbové
ZŠ S.Petöfiho s MŠ VJM, Fučíkova 425, 92521, Sládkovičovo
SOŠ služieb a lesníctva, Kolpašská 1586/9, 96956, Banská Štiavnica
SOŠ elektrotechnická, Celiny 536, 03315, Liptovský Hrádok
Základná škola s MŠ, Lazy pod Makytou 148, 02055, Lazy pod Makytou
Spoj.škola int. - OU i, Školská 12, 07101, Michalovce
Špeciálna základná škola, Ul. SNP 49, 05342, Krompachy
Spojená škola - ŠZŠ, Nová 803, 04925, Dobšiná
Základná škola, Školská 1123/29, 95701, Bánovce nad Bebravou
Základná škola s MŠ Hlavná 299, Hlavná 299, 92503, Horné Saliby
Základná škola, Fatranská 14, 94901, Nitra
SOŠ technická, F. Lipku 2422/5, 92001, Hlohovec
Stred.priemyselná škola, Slov. partizánov 1132/52, 01701, Považská Bystrica
Stredná odborná škola strojnícka, Partizánska cesta 76, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou, 95701, Bánovce nad Bebravou
Gymnázium J. Jesenského, Radlinského 665/2, 95701, Bánovce nad Bebravou
Základná škola, Cesta na vŕšku 1, 94632, Marcelová
Základná škola, Školská 531/29, 08221, Veľký Šariš
Súkr.str.odborná škola, Postupimská 37, 04022, Košice-Dargov. hrdinov
Základná škola J.A.K, Ul. Komenského 7, 05001, Revúca
Základná škola, Zákopčie č. 957, 02311, Zákopčie
Základná škola, Školská 257, 90042, Dunajská Lužná
Základná škola P.K.H., Družstevná 835, 97901, Rimavská Sobota
Základná škola, Hrnčiarska 13, 06601, Humenné
Základná škola, Levická 903, 95201, Vráble
SOŠ sv.Cyrila a Metoda, Tehliarska 2, 07101, Michalovce
Gymnázium J. Fándlyho, Školská 3, 92701, Šaľa
ZŠ s MŠ, Papradno 312, Papradno 312, 01813, Papradno
Základná škola s MŠ, Úbrež 141, 07242, Úbrež
Spojená škola - ŠZŠ, Tehelná 23, 08271, Lipany
Základná škola, Školská 7, 90044, Tomášov
Základná škola Divín, Lúčna 8, 98552, Divín
Gymnázium J. A. Raymana, Mudroňova 20, 08001, Prešov
ZŠ V. Beniaka s MŠ, Školská 186/13, 95633, Chynorany
Spojená škola, organizačná zložka:Stredná odborná škola, Zimná, 96, 04925, Dobšiná
Základná škola, Bukovecká 17, 04012, Košice-Nad jazerom
Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, 93601, Šahy
Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 204, 06783, Kamenica nad Cirochou
Stredná zdravot.škola, Kukučínova 40, 04137, Košice-Juh
Základná škola s MŠ, Školská 28, 08233, Chminianska Nová Ves
Základná škola Jána Zemana, Školská 44/6, 96801, Nová Baňa
Základná škola s MŠ, Sasinkova 1, 95141, Lužianky
CZŠ s MŠ sv. Faustíny, Majer 5, 08501, Bardejov
Súkromná SOŠ, Ul. 29. augusta 4812, 05801, Poprad
Základná škola s MŠ, Letná 14, 04923, Nižná Slaná
Základná škola s MŠ, Šarišské Bohdanovce 179, 08205, Šarišské Bohdanovce
SOŠ obchodu a služieb, Slov.národ.povstania 5, 95301, Zlaté Moravce
Súkromná škola umeleckého priemyslu, Hálkova 2968/22, 01001, Žilina
Spojená škola sv. Františka Assiského, Kláštorné námestie 1, 90101, Malacky
Spojená škola - PŠ, Jašíkova 219, 02354, Turzovka
Špeciálna základná škola, Jesenského 13, 94201, Šurany
Základná škola s materskou školou pri zdravotníckom zariadení, Špitálska 6, 94901 Nitra, 94901, Nitra
Základná škola, V. Javorku 32, Žilina, Vendelína Javorku 32, 01001, Žilina
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, M. Rázusa 25, 98401, Lučenec
Odborné učilište internátne, Hviezdoslavova 68, 951 51, Nová Ves nad Žitavou
Gymnázium P.Pázmáňa VJM, Letomostie 3, 94061, Nové Zámky - Érsekújvár
ZŠ s MŠ pri ZZ, Dolný Smokovec 70, 05981, Vysoké Tatry
Spojená škola internátna s organizačnými zložkami Špeciálna základná škola internátna a Praktická škola, Tovarnícka 1632, 95501, Topoľčany
Základná škola Radovana Kaufmana, Nádražná 955, 95801, Partizánske
Spojená škola Piešťany, Valova 40, 92101, Piešťany
Gymnázium, Ľ. Štúra 35, 023 54, Turzovka
Gymnázium , Metodova 2, 82108, Bratislava
Špeciálna základná škola , Mierová 166/171, 059 21, Svit
Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, 06001, Kežmarok
CVČ, Gen. M. R. Štefánika 355/4, 916 01, Stará Turá
Obchodná akadémia , Bolečkova 2, 950 50, Nitra
Špeciálna základná škola, Ďumbierska 15, 97411, Banská Bystrica
Stredná odborná škola , Komenského 12, 07501 Trebišov, 07501, Trebišov
Základná škola s materskou školou, Školská 267, 059 52, Veľká Lomnica
Stredná odborná škola podnikania a služieb Námestovo, Hattalova 968/33, 02901, Námestovo
Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica n/V 018 41, 01841, Dubnica n/Váhom
Spojená škola internátna, Červeňova 42, 94901, Nitra
, Hradna 23, 033 0, Liptovsky Hradok
Gymnázium, Ul. 1. mája 8, 90101, Malacky
Základná škola s materskou školou, Stráne pod Tatrami č. 33, 059 76, Stráne pod Tatrami
Spojená škola, Ul. J. Kollára 3, Nové Mesto nad Váhom , Ul. J Kollara 3, 915 01 , Nove Mesto nad Vahom | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Mierová 1, 93401, Levice
ZŠ - Alapiskola, Školská 330, 95173, Jelenec
Základná škola, Námestie mladosti 1, 01015, Žilina
Základná škola, časť Cabaj 197, 95117, Cabaj - Čápor
ZŠ s MŠ , Kotešová 378, 01361, Kotešová
Základná škola , Hlavná 199, 941 03, Úľany nad Žitavou
Obchodná akadémia, Kapušianska 2, 071 01, Michalovce
SPŠ elektrotechnická, Komenského 44, 04001, Košice-Sever
Základná škola J.J.T., A. Bernoláka 20, 96212, Detva
Špec. základná škola, Ádorská 35, 92901, Dunajská Streda
Špec. základná škola, Kostolná 303/18, 05995, Toporec | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Spojená škola internátna , Z.Nejedlého 41, 93401, Levice
ZŠ s MŠ Ondreja Cabana, Námestie Andreja Cabana č. 36, 94106, Komjatice
Základná škola Bartolomeja Krpelca , Tarasa Ševčenka 3, 08555, Bardejov
Základná škola, Veľká Ida 1, 04455, Veľká Ida
Liečebno-výchovné sanatórium, Pri kaštieli 1, 94901, Nitra
Základná škola s MŠ, Ulica pod Chočom 550, 03481, Lisková
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, 03852, Sučany
Gymnázium, Školská 26, 95280, Vráble
Základná škola, Bobrovec 490, 03221, Bobrovec
Základná škola s MŠ, Hladovka 238, 02713, Hladovka
Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 287/8, 92901, Dunajská Streda | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Stredná odborná škola pedagogická, SNP 509/116, 03914, Turčianske Teplice
ZŠ s VJM - Alapiskola, Hlavná 27, 94617, Sokolce
ŠI Stredná odborná škola informačných technológií, Tajovského 30, 97590, Banská Bystrica
Základná škola s MŠ, Hôrky 200, 01004, Hôrky
Základná škola Rudolfa Jašíka, Obuvnícka 432/23, 95801, Partizánske
Špec.základná škola, Mládežnícka 3, 97703, Brezno
SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 91250, Trenčín
SPŠ dopravná, Kvačalova 20, 82108, Bratislava-Ružinov
Základná škola Hodruša-Hámre, Hodruša.Hámre 227, 96661, Hodruša-Hámre
Základná škola Abovská 36, Abovská 36, 04017, Košice-Barca
Gymnázium sv. F. Assiského, Kláštorská 24, 05401, Levoča
Spojená škola Kráľovnej pokoja , Na Závaží 2, 010 01, Žilina
Základná škola, Pugačevova 1381/7, 06601, Humenné
Školský internát pri Spojenej škole, Rosinská cesta 4, 01008, Žilina
SPŠ elektrotechnická, Plzenská 1, 08047, Prešov
Základná škola Jána Domastu, Cabaj-Čápor 1085, 951 17, Cabaj-Čápor | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Šišov 74, 95638, Šišov
Základná škola s materskou školou, Školská 539, 95853, Skačany
SOŠ pre žiakov s TP, Mokrohájska cesta 1, 84240, Bratislava-Karlova Ves
Základná škola s MŠ, Lutiše 65, 01305, Lutiše
Základná škola s materskou školou, Dobrá Voda 150, 919 54, Dobrá Voda
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 17. novembra 2579, 02201, Čadca
Gymnázium, Veľká okružná 22, 010 01, Žilina
Spojená škola-Gymnázium, Horné Rakovce 1440/29, 03901, Turčianske Teplice
Spojená škola, Rosinská cesta 4, 010 0, Žilina
Základná škola s MŠ, Dolný Smokovec 21, 05981, Vysoké Tatry
Základná škola s materskou školou Vladimíra Mináča, 9.mája 718, 980 55, Klenovec
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, J. Vuruma č.2, 94901, Nitra
Špeciálna základ. škola, Pivovarská 455/62, 01901, Ilava
Základná škola s materskou školou, č.142, 94150, Dedinka
Gymnázium, Školská 234/8, 01701, Považská Bystrica
Základná škola, Školská 790, 03232, Východná
Základná škola s materskou školou, Školská 459/12, 08256, Pečovská Nová Ves
Špeciálna základná škola, Partizánska 909, 98055, Klenovec
Základná škola s MŠ, Brodno 110, 01014, Žilina
Základná škola, Široké 141, 08237, Široké | Súťaž – Športom pre Červené stužky
SOŠ drevárska, Krásno nad Kysucou č.1642, 02302, Krásno nad Kysucou
Základná škola s materskou školou Pavla Ušáka Olivu, Kátlovce 195, 91955, Kátlovce
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul.1.mája 1264, 02001, Púchov
Základná škola, Ústredie 760, 02301, Oščadnica
Súkromná základná škola, Dneperská 1, 04012, Košice-Nad jazerom
Odborné učilište internátne , Námestie sv. Ladislava 1791/14, 95115, Mojmírovce
Špeciálna základná škola , Hlavná, 94701, Zelený Háj, Hurbanovo
Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, Lesná 9, 94603, Kolárovo
Obchodná akadémia, Daxnerova 88, 093 35, Vranov nad Topľou
Základná škola, Bátorove Kosihy 892, 94634, Bátorove Kosihy
Spojená škola, Štefánikova 64, 08501, Bardejov | Súťaž – Športom pre Červené stužky
SOŠ elektrotechnická, ul. Hlavná 1400/1, Poprad - Matejovce, 05951, Poprad
Základná škola, Nesluša 837, 02341, Nesluša
Základná škola s MŠ, Školská 1003, 92572, Selice
Základná škola s MŠ Školská 321, Školská 321, 02801, Brezovica
SPŠ stavebná a geodet., Lermontovova 1, 04001, Košice-Staré Mesto
Gymnázium, Štefánikova 219/4, 01444, Bytča
SOŠ technická, Levočská 40, 064 0, Stará Ľubovňa
Obchodná akadémia, Bernolákova 26, 95320, Zlaté Moravce
SSOŠ polytechnická DSA, Novozámocká 220, 94905, Nitra
Základná škola, Slobody 2, 98701, Poltár
SOŠ záhradnícka, Brezová 2, 92177, Piešťany
Základná škola, Starozagorská 8, 040 23, Košice-Sídlisko KVP
Základná škola, Sokolíkova 2, 84101, Bratislava-Dúbravka
Špec.základná škola, Zvolenská cesta 59, 98401, Lučenec | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Stredná zdravotnícka škola, Lúčna 2, 98417, Lučenec
Stredná odborná škola, Markušovská cesta 4, 05201, Spišská Nová Ves
Odborné učilište internátne Lučenec, Haličská cesta č.80, 98403, Lučenec
Základná škola s MŠ, Vyšný Koniec 969, 02313, Čierne
Základná škola, Martinská 20, 01008, Žilina | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živa Červená stužka
Odborné učilište, Stavbárska 11, 036 80, Martin
Základná škola s materskou školou, Kľačany 263, 92064, Kľačany
Základná škola, Drienovec 44, 04401, Drienovec
Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, F. Rákócziho 432/28, 07701, Kráľovský Chlmec
Obchodná akadémia, Komenského 1, 066 01, Humenné
Stredná zdravotnícka škola , Lichardova 1, 90901, Skalica
Stredná zdravotnícka škola , Masarykova 27, 071 01, Michalovce
Základná škola, Hlavná 10, 93538, Lok
Základná škola s MŠ, Veľké Ludince 390, 93565, Veľké Ludince
Základná škola s MŠ, Maurerova 14, 05342, Krompachy
Základná škola, Školská 1, 90632, Jablonica
Špeciálna základná škola, Partizánska 26, 96301, Krupina
Základná škola , Ústredie 976, 02322, Klokočov
Súkromná SOŠ, Ulica SNP 1253, 05801, Poprad
Základná škola, Zarevúca 18, 03401, Ružomberok | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, M. R. Štefánika 910/51, 07501, Trebišov
Základná škola s Materskou školou, Lúčky 521, 03482, Lúčky
Základná škola, Matice slovenskej, 13, Matice slovenskej 13, 08001, Prešov
SOŠ dopravná, Zelená 2, 03608, Martin-Priekopa
Základná škola s materskou školou, Krtíšska 26, 99122, Bušince
Stredná zdravotnícka škola, Školská 230, 01701, Považská Bystrica
Špeciálna základná škola s materskou školou internátna (Spojená škola), Brezová 1, 905 01, Senica
Liečeb.-vých.sanatórium, Čakany 7, 93040, Čakany
Školský internát Stredná športová škola , Trieda SNP 104, 04011, Košice-Západ | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Kovarce 164, 95615, Kovarce
Spojená škola, Matice slovenskej 11, Prešov, Matice slovenskej 11, 08001, Prešov
Gymnázium, Hradná 23, 03301, Liptovský Hrádok
Základná škola Bystré, Hermanovská 347/7, 09434 Bystré , 09434, Bystré
Základná škola s MŠ, Košarovce 16, 09406, Košarovce
Základná škola, Škultétyho 2326/11, 95501, Topoľčany
Špec. základná škola, Kostolné námestie 28, 06001, Kežmarok
Základná škola, Clementisova ulica č.616/1, 02401, Kysucké Nové Mesto
Stredná zdrav. škola, Horná 137, 02201, Čadca
PaSA sv. M. Goretti, Horná 137, 02201, Čadca
Základná škola, Hviezdoslavova 1, 05001, Revúca
Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, Svätoplukova 38, 90027, Bernolákovo
ZŠ , Bernolákova 5, 908 51, Holíč
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16, 851 0, Bratislava
Vieroslava Hasáková, Lúčky 8, 972 01, Bojnice
Základná škola, Komenského 2, 05921, Svit
ZŠ Masarykova , Masarykova 19/A,, 04001, Košice
Str. zdravotnícka škola, Sládkovičova 36, 08024, Prešov
SOŠ pre ŽSPI , Kutnohorská 675/20, 96701, Kremnica
Stredná zdravotnícka škola, Hlboká cesta 23, Žilina 010 01, 010 01, Žilina
Základná škola s MŠ, Tekovská Breznica 700, 96652, Tekovská Breznica
Stredná odborná škola, V. P. Tótha 31, 90501, Senica
Základná škola, Ul. Dr. Janského č. 2, 96501, Žiar nad Hronom
Gymnázium Terézie Vansovej, 17. novembra 6, 06401, Stará Ľubovňa
Diagnostické centrum, Skalka 36, 01311, Lietavská Lúčka
Základná škola, Staškov 502, 02353, Staškov
ZŠ Holubyho, Holubyho 15, 921 0, Piešťany
ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, 94901, Nitra
Základná škola s materskou školou, Školská 480, 03495, Likavka
Základná škola, SNP 5, 94201, Šurany
SOŠ drevárska, Lúčna 1055, 09301, Vranov nad Topľou
Základ. škola sv.Jozefa, Pribinova 35, 92001, Hlohovec
Gymnázium P. J.Šafárika - P.J. Šafárik Gimnázium, Akademika Hronca 1, 04801, Rožňava
SOŠ dopravná, Rosinská cesta 2, 010 08, Žilina
Hotelová akadémia, Československej brigády 1804, 03101, Liptovský Mikuláš
SOŠ obchodu a služieb, Osvety 17, 96801, Nová Baňa
Stredná priemyselná škola technická, Komenského 5, 08542, Bardejov
Spojená škola internátna , Breziny 256, Prakovce , 055 62, Prakovce
Základná škola s MŠ, Ul. Školská č. 339, 03261, Važec
Základná škola s MŠ Dolná Strehová, Imre Madácha 3, 99102, Dolná Strehová
Základná škola s MŠ, Zalužice 450, 07234, Zalužice
Cirkevná spojená škola sv. Cyrila a Metoda, Duchnovičova 24, 066 01, Humenné
ŠZŠ, Týršova 1, 073 01 , Sobrance
Spojená škola - Špeciálna ZŠI pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, Pod Kalváriou 941, 95501, Topoľčany | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Gymnázium, Mládežnícka 22, 93601, Šahy
Stredná odborná škola agrotechnická, Tovarnícka 1632, 95501, Topoľčany
Základná škola Starohorská 8, Dulovce, Starohorská 8, 94656, Dulovce | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola Ivana Branislava Zocha, Petra Jilemnického 94/3, 05001, Revúca
Špec. základná škola, Kostolná 11/10, 08222, Ostrovany
Základná škola Mierová 67 , Mierová 67 , 937 01, Želiezovce
Základná škola Holíčska 50, Holíčska 50, 85105, Bratislava-Petržalka
Špeciálna základná škola , Kováčska 12, 05601, Gelnica
Škol. internát pri SŠ, Rosinská cesta 4, 01001, Žilina
Gymnázium s VJM, Dunajská 13, 81484, Bratislava-Staré Mesto
Cirkevné gymnázium sv. Jána Krstiteľa, M. R. Štefánika 9, 07501, Trebišov
Obch.akadémia sv.T.Akv., Vysokoškolákov 13, 010 08, Žilina
Gymnázium A. Einsteina, Einsteinova 35, 85203, Bratislava-Petržalka
Gymnázium bilingválne, T.Ružičku 3, 01001, Žilina
Základná škola, Janigova 2, 04023, Košice-Sídlisko KVP
SOŠ ekonomická, Stojan 1, 05201, Spišská Nová Ves
Stredná odborná škola, Športová ulica, 91601, Stará Turá
Základná škola s VJM, Hlavná 30, 98044, Lenartovce | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Gymnázium Ľ. J. Šuleka, Pohraničná 10, 94552, Komárno
SSOŠ DSA Trnava, Koniarekova 17, 91850, Trnava
Základná škola 8.mája, Ul.8. mája 640/39, 08901, Svidník
Stredná zdravotnícka Márie Terézie Schererovej v Ružomberku , Dončova 7, 03401, Ružomberok
Základná škola Sama Tomášika s materskou školou, Lubeník č. 102, 049 18, Lubeník
Gymnázium Antona Bernoláka , Mieru 307/23, 02901, Námestovo
Základná škola, Park Angelinum 8, 04215, Košice-Staré Mesto
Obchodná akadémia, Veľká okružná 32, 01157, Žilina
Reedukačné centrum, Prílepská 6, 95301, Zlaté Moravce
Základná škola s materskou školou, č.364 , 93568, Čaka
Základná škola s MŠ, Urmince 298, 95602, Urmince
SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, 94056, Nové Zámky
Stredná odborná škola , Učňovská 5, 04015, Košice - Šaca
Základná škola, Komenského 1962/8, 07501, Trebišov
Základná škola, Slov. dobrovoľníkov 122/7, 01003, Žilina
Základná škola, Sľažany 122, 95171, Sľažany
Základná škola v Marhani, Marhaň 115, 086 45, Marhaň
SOŠ dopravná, Konštantínova 2, 08001, Prešov
Súkromné gymnázium , P. Križku 390/4, 96701, Kremnica
Základná škola, Rudina 443, 02331, Rudina
Gymnázium, Ladislava Sáru 1, 84104, Bratislava-Karlova Ves
SOŠ technická, Volgogradská 1, 08001, Prešov
Základná škola, Odorín 65, 05322, Odorín
Gymnázium Andreja Kmeťa , Kolpašská 1738/9, 969 17, Banská Štiavnica
Školský internát pri SOŠ J. Szakkayho, Jedlíkova 11, 04011, Košice-Západ
ZŠ s MŠ Ondreja Štefku , M. R. Štefánika 432, 01303, Varín
Stredná odborná škola-Szakközépiskola, Hlavná 54, 045 01, Moldava nad Bodvou
Stredná zdravotnícka škola , Levočská 5 , 058 5, Poprad
Gymnázium Š. Moysesa, Školská 13, 04517, Moldava nad Bodvou
Spojená škola SOŠ, ul. SNP 30, 90028, Ivanka pri Dunaji
Základná škola s materskou školou, Bidovce 209, 04445, Bidovce
Základná škola s MŠ, Pod Kláštorom 158, 96653, Hronský Beňadik
Základná škola, Hodžova 37, 91101, Trenčín
Základná škola, Važecká 11, 08005, Prešov
Základná škola s MŠ, Hlavná 367/7, 08212, Kapušany
Súkromná základná škola pri SLVS Senec, Diaľničná 1, 90301, Senec
Gymnázium Myjava, Jablonská 5, 90701, Myjava
Základná škola s MŠ, Demänovská ulica 408/4A, 03101, Liptovský Mikuláš
Stredná zdravotnícka škola - EKI, Námestie 1. mája 1, 04801, Rožňava
Základná škola, Sv. Michala 42, 93401, Levice
Odborné učilište internátne, Levočská 24, 06401, Stará Ľubovňa
Súkromná ZŠ, Dukelská 33, 08701, Giraltovce
Základná škola, Tulipánová 1, 94901, Nitra
Spojená škola- Špeciálna základná škola, Fabiniho 3, 05201, Spišská Nová Ves
Stredná odborná škola stavebná - Építészeti Szakközépiskola , Nitrianska cesta 61, 94001, Nové Zámky
Stredná odborná škola, Sládkovičova 2723/120, 06927, Snina
Základná škola Mateja Lechkého, Jána Pavla II. 1, 04023, Košice-Sídlisko KVP
Špec. ZŠ s MŠ, M. R. Štefánika 38, 92001, Hlohovec
Základná škola Ágostona Pongrácza s VJM, Školská 964, 92585, Neded
Základná škola s MŠ , Zemianske Sady 162, 92554, Zemianske Sady | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Spojená škola, Školská 212, 92521, Sládkovičovo
SOŠ stavebná, Tulipánová 2, 01162, Žilina
Základná škola, Janka Kráľa 1, 01851, Nová Dubnica
Základná škola s MŠ, Školská 3, 91925, Šúrovce
Základná škola G. Drozda s materskou školou Chrenovec-Brusno, Chrenovec-Brusno 395, 97232, Chrenovec-Brusno
Spojená škola - ŠZŠ, Hradná 7, 94501, Komárno
Základná škola s MŠ Štefana Náhalku, Ul.Štefana Náhalku 396/10, 05940, Liptovská Teplička
Gymnázium F.V.Sasinka, Námestie slobody 3, 90901, Skalica
Základná škola, Chminianske Jakubovany 270, 08233, Chminianske Jakubovany
SZŠ, Lichardova 1, 909 01, Skalica
Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, 951 97, Žitavany
ZŠ Povýšenia sv. Kríža, Smreková 38, 05311, Smižany
Základná škola s MŠ, Lipovce 125, 08236, Lipovce
Špeciálna základná škola s materskou školou, Nevädzová 3, 821 01, Bratislava
Stredná odborná škola techniky a služieb, Laskomerského 3, 97746, Brezno | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Komenského 2, 922 03, Vrbové
Špeciálna základ. škola, Radlinského 1605, 95701, Bánovce nad Bebravou
Hotelová akadémia, Baštová 32, 08085, Prešov
Základná škola, Morovnianska 1866/55, 97251, Handlová
Stredná zdravotnícka škola , M.Hattalu 2149, 02601, Dolny Kubín
Spojená škola internátna, Karola Supa 48, 98403, Lučenec
Špeciálna základná škola, Inžinierska 24, 040 01, Košice
Spojená škola, Železničná 115, 059 52, Veľká Lomnica
ZŠ s MŠ , Školská 684, 05333, Nálepkovo
Spojená škola sv. Klementa Hofbauera internátna, Kláštorná 2, 065 03, Podolínec
Základná škola, Hlavná č. 16, 086 , Malcov
Základná škola, Zbehy 661, 95142, Zbehy
ZŠ J.A.Komenského, Komenského 50, 02001, Púchov
Spojená škola, Školská 478, 08633, Zborov
Základná škola, Černyševského 8, 851 01, Bratislava
Spojená škola internátna , Partizánska 13, 05361, Spišské Vlachy
Spojená škola - Školský internát, Spojená škola Scota Viatora 8, 034 01 Ružomberok, 03401, Ružomberok
ZŠ s MŠ Kráľovnej Pokoja, Haligovce 24, 065 34, Haligovce
Základná škola s materskou školou, Školská 1, 94145, Maňa
Základná škola, Nábrežná 95, 94057, Nové Zámky
Stredná odborná škola technická-Műszaki Szakközépiskola, Bratislavská cesta 10, 94525, Komárno
Základná škola Jána Švermu, Štefánikova 31, 06624, Humenné
Základná škola, Hutnícka 16, 05201, Spišská Nová Ves
Spojená škola internátna , Zeleného stromu 8, 048 01 , Rožňava
Reedukačné centrum, Nám. kpt. Nálepku 613, 95201, Vráble
Základná škola s MŠ, M. Nešporu 12/1, 97245, Bystričany
Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 059 01, Spišská Belá
Základná škola, Kračúnovce 277, 08701, Kračúnovce
Základná škola, Dudova 2, 85102, Bratislava-Petržalka
Gymnázium M. Hattalu, Železničiarov 278, 02801, Trstená
Základná škola s MŠ, SNP 47, 05342, Krompachy
ZŠ Kysak, Kysak 210, 04481, Kysak
Základná škola, Komenského 3, 05311, Smižany
ZŠ Karpatská , Ul. Karpatská 803/11, 08901, Svidník
Základná škola, Nemocničná 987/2, Považská Bystrica, Nemocničná 987/2, 01701, Považská Bystrica
Základná škola, Slovenská Kajňa 54, 09402, Slovenská Kajňa
Stredná odborná škola, J. Majlátha 2, 07651, Pribeník
Obchodná akadémia, Námestie hrdinov 7, 942 01, Šurany
Gymnáz.V.B.Nedožerského, Matice slovenskej 16, 97101, Prievidza
ZŠ s MŠ, Ul. Školská 143, 02753, Istebné
Špec.základná škola, Obrancov mieru 879/9, 96212, Detva
Základná škola, Hodruša - Hámre 227, 96661, Hodruša - Hámre
Spojená škola-SOŠ strojnícka, Československej armády 24, 03601, Martin
Spoj. škola i.-SOŠzrpi., Nám. Štefana Kluberta 1, 05401, Levoča
Základná škola s MŠ, Vydrník 121, 05914, Vydrník
Špec. základná škola s materskou školou, Lipová 622, 02401, Kysucké Nové Mesto
Špec. základná škola i., Mičurova 364/1, 01401, Bytča
Spojená škola internátna, Mičurova 364/1, 01401, Bytča
ZŠ pri zdravotníckom zariadení, Nám. L.Svobodu 4, 97409, Banská Bystrica
ZŠ sv. Vojtecha, Levická 903, 95201, Vráble
SPŠ stavebná, Veľká okružná 25, 01001, Žilina
Gymnázium V.Mihálika, Kostolná 119/8, 92601, Sereď
Základná škola Kvačany, Kvačany 227, 03223, Kvačany
Odborné učilište, Fatranská 3321/22, 01008, Žilina
SOŠ obchodu a služieb, Budovateľská 32, 94501, Komárno
Špeciálna základ. škola, J. Kollára 3, 91501, Nové Mesto nad Váhom
Spojená škola, Hlavná 2, 01009, Žilina-Bytčica
Stredná zdravotnícka škola, Veľkomoravská 14, 911 34, Trenčín
Odborné učilište int., Šrobárova 20, 05801, Poprad
Stredná priemyselná škola informačných technológií, Nábrežná 1325, 02401, Kysucké Nové Mesto
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej, Námestie hrdinov 6, 94201, Šurany
Špeciálna ZŠ pri RC, Školská 158, 07661, Bačkov | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Spojená škola Pavlovce nad Uhom, Kapušianska 2, 072 14, Pavlovce nad Uhom
Spojená škola s org. zložkami SOŠ a Gymnázium, Rastislavova 332, 97271, Nováky
Základná škola, Bystrany 13, 05362, Bystrany
Odborné učilište, Praktická škola , Nábr. J. Kalinčiaka 4, 97101, Prievidza
Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, 04023, Košice-Sídlisko KVP
Liečeb.-vých.sanatórium, Pri kaštieli 1, 94901, Nitra-Kynek
SOŠ obchodu a sližieb, Ul. 1. mája 1264, 02001, Púchov
Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609, 95582, Topoľčany
Stredná zdravotnícka škola milosrdného Samaritána, Sovietských hrdinov 80, 089 01, Svidník
Súkromná stredná odborná škola ekonomická Tercium, Palackého 14, 040 0, Košice
Spojená škola Tilgnerova, Tilgnerova 14, 84105, Bratislava-Karlova Ves
SOŠ podnikania, Masarykova 24, 08179, Prešov
Základná škola , Dolná Mariková 470, 018 02, Dolná Mariková
Základná škola, Sládkovičova 487, 04922, Gemerská Poloma
Obchodná akadémia D. M. Janotu , Ulica 17. novembra 2701, 02201, Čadca
SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska 11, 03680, Martin
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, 980 61, Tisovec