Zapojené školy

Prosba kampane:
Prosíme školy a školské zariadenia, ktoré sa prihlásili do kampane v predchádzajúcich ročníkoch o nové prihlásenie sa prostredníctvom prihlášky do 1. 12. 2016. Ďakujeme.

Prihlasovanie bolo spustené 5.9.2016. Ďakujeme za pochopenie.

Do desiateho ročníka kampane Červené stužky sa zapojili uvedené školy a školské organizácie:
Gymnázium J. A. Raymana, Mudroňova 20, 08001, Prešov
Gymnázium J.A.Kom.s VJM, Štúrova 16, 93701, Želiezovce - Zselíz
Základná škola, P. J. Šafárika 3, 97101, Prievidza | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola , Školská 301/16, 04402, Turňa nad Bodvou
SPŠ stavebná- ÉKI, Konkolyho 8, 94701, Hurbanovo
Súkromné gymnázium, Ul. 29. augusta 4, 08501, Bardejov
SOŠželezničná, Palackého 14, 04001, Košice-Staré Mesto
Oksana Ostrožlíková, Hlavná 199, 941 03, Úľany nad Žitavou
Základná škola s MŠ, Kotešová 378, 01361, Kotešová
Gymnázium Ladislava Dúbravu, Smetanov háj 287/8, 92901, Dunajská Streda | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola J. A. Komenského, Komenského 7, 05001, Revúca | Súťaž – Živá Červená stužka
Stredná odborná škola, Gottwaldova 70/43, 99106, Želovce | Hodnotiaca správa 2016
Odborné učilište internátne, Gottwaldova 70/43, 99106, Želovce | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Ivana Branislava Zocha, Petra Jilemnického 94/3, 05001, Revúca | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium , Štúrova 16, 937 0, Želiezovce
Základná škola, Stred č. 957, 02311, Zákopčie
Základná škola, Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom, Školská 766/2, 97242, Lehota pod Vtáčnikom | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
SZŠ, Lichardova 1, 909 01, Skalica
Základná škola s materskou školou, Školská 539, 95853, Skačany | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, 91701, Trnava
Súkromné gymnázium, Rovná 597/15, 05801, Poprad
Špeciálna základná škola internátna, Viničná 12 , 98601, Fiľakovo | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium, Ul. 1. mája 8, 90101, Malacky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s materskou školou Trnovec nad Váhom 302, Školská 302, 92571, Trnovec nad Váhom | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Jabloňová 1351, 96001, Zvolen | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Obchodná akadémia D. M. Janotu , Ulica 17. novembra 2701, 02201, Čadca | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola-SPŠ, Sídl. Medvedzie I. 133/1, 02744, Tvrdošín
Špec. základná škola, Mierová 166/171, 05921, Svit | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Čavoj 35, 97229, Čavoj
Spoj.škola int. - PŠ i., Abovská 244/18, 04411, Ždaňa
Špeciálna základ. škola, Pivovarská 455/62, 01901, Ilava
Súkr.str.odborná škola, Postupimská 37, 04022, Košice-Dargov. hrdinov
Základná škola , Dolná Mariková 470, 018 02, Dolná Mariková | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ J.A.Komenského, Komenského 50, 020 0, Púchov | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ lesnícka J.D.M., Hradná 534, 03301, Liptovský Hrádok
Stredna odborna skola pre ziakov s telesnym postihnutim, Mokrohajska 1, 84204, Bratislava
SOŠ obchodu a služieb, Osvety 17, 96801, Nová Baňa
Základná škola, Zarevúca 18, 03401, Ružomberok | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Tbiliská 4, 83106, Bratislava-Rača
Základná škola s MŠ , Zemianske Sady 162, 92554, Zemianske Sady | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Hôrky 200, 01004, Žilina | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ s MŠ Kráľovnej Pokoja, Haligovce 24, 065 34, Haligovce
Špec. základná škola, Kostolné námestie 28, 06001, Kežmarok | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Rudolfa Jašíka, Obuvnícka 432/23, 95801, Partizánske
Základná škola s MŠ, Školská 28, 08233, Chminianska Nová Ves | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ záhradnícka, Brezová 2, 92177, Piešťany
Základná škola , Komenského 307/22 ,08901 Svidník, 08901, Svidník | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium M. M. Hodžu, M. M. Hodžu 860/9, 03136, Liptovský Mikuláš | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Komenského 2, 05921, Svit
Základná škola, Ústredie 976, 023 22, Klokočov
Gymnázium A. Bernoláka, Lichnerova 69, 90301, Senec
Gymnázium sv. Františka v Žiline , J.M. Hurbana 44, 010 01, Žilina | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola , Jarmočná 1, 99280, Modrý Kameň
SZŠ milosrd. Samaritána, Sovietskych hrdinov 80, 08901, Svidník
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, J. Vuruma č.2, 94901, Nitra
Základná škola s materskou školou Pavla Ušáka Olivu, Kátlovce 195, 91955, Kátlovce
SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, 94056, Nové Zámky
Stredná priemyselná škola , Ul. Slovenských partizánov, 1132/52, 01707, Považská Bystrica
Základná škola s materskou školou, Kľačany 263, 92064, Kľačany | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ technická, Nová 5245/9, 92101, Piešťany
Základná škola, V. Javorku 32, Žilina, Vendelína Javorku 32, 01001, Žilina | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Kudlovská 11, 06601, Humenné | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola agrotechnická, Tovarnícka 1632, 95501, Topoľčany | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Horný Vadičov 277, 02345, Horný Vadičov
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 17. novembra 2579, 02201, Čadca
ZŠ s MŠ Ondreja Cabana, Námestie Andreja Cabana č. 36, 94106, Komjatice | Hodnotiaca správa 2016
Stredná zdravotnícka škola, Lúčna 2, 98417, Lučenec
Súkromná SOŠ, Hviezdoslavova 11, 08584, Bardejov | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Ágostona Pongrácza s VJM, Školská 964, 92585, Neded
Základná škola, Námestie mladosti 1, 01015, Žilina | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16, 851 0, Bratislava | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola, Ivanská cesta 21, 82375, Bratislava-Ružinov
Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica, Kolpašská 1738/9, 96917, Banská Štiavnica
SŠ Gymnázium sv.Jozefa, Klčové 87, 91501, Nové Mesto nad Váhom
Základná škola, Podsadek 140, 06401, Stará Ľubovňa
Základná škola , Adyho 6, 94301, Štúrovo
Stredná zdravotnícka škola, Hlboká cesta 23, Žilina 010 01, 010 01, Žilina | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava, Hviezdoslavova 822/8, 02801, Trstená
ZŠ s MŠ, Papradno 312, Papradno 312, 01813, Papradno
Základná škola Radovana Kaufmana, Nádražná 955, 95801, Partizánske | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
CSŠ sv. Cyrila a Metoda, Duchnovičova 24, 06601, Humenné
Základná škola s MŠ, Veľké Ludince 390, 93565, Veľké Ludince
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, 980 61, Tisovec
Spojená škola Bijacovce 1, Bijacovce 1, 05306, Bijacovce
Špeciálna základná škola , Kováčska 12, 05601, Gelnica | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Centrum I 32, Dubnica n/V 018 41, 01841, Dubnica n/Váhom | Hodnotiaca správa 2016
Odborné učilište, Dúbravská cesta 1, 84524, Bratislava | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 790, 03232, Východná
ZŠ s MŠ - Grundschule mit Kindergarten, Školská 370/19, 97213, Nitrianske Pravno | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ obchodu a služieb, Budovateľská 32, 94501, Komárno | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola - PŠ, Jašíkova 219, 02354, Turzovka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Clementisova ulica č.616/1, 02401, Kysucké Nové Mesto
Stredná odborná škola, Ul.slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica, 01701, Považská Bystrica
Základná škola s materskou školou V.M., Ul.9.mája 718, 9. mája 718, 98055, Klenovec | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ elektrotechnická, ul. Hlavná 1400/1, Poprad - Matejovce, 05951, Poprad | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 1, 90632, Jablonica
Špec.základná škola, Sládkovičova 24, 96681, Žarnovica
SOŠ obchodu a služieb, Z. Kodálya 765, 92447, Galanta | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ sv.Cyrila a Metoda, Tehliarska 2, 07101, Michalovce | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609, 95582, Topoľčany
Stredná odborná škola Jozefa Čabelku, Bernolákova 383/10, 90851, Holíč
Stredná odborná škola, Mierová 1973/79, 06601, Humenné
Gymnázium, Ladislava Sáru 1, 84104, Bratislava-Karlova Ves
Súkromná ZŠ, Dukelská 33, 08701, Giraltovce | Súťaž – Živá Červená stužka
Str. zdravot. škola, Daxnerova 6, 91792, Trnava
Školský internát, Rosinská cesta 4, 010 08, Žilina
Základná škola s MŠ, Lutiše 65, 01305, Lutiše | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Gymnázium, Študentská 4, 06901, Snina
Základná škola s VJM - Alapiskola, Hlavná 27, 94617, Sokolce
Obchodná akadémia, Bratislavská 38, 932 12, Veľký Meder | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Zámutov 531, 09415, Zámutov
Spojená škola, Stredná priemyselná škola stavebná, Kremnička 10, 974 05, Banská Bystrica
Základná škola s MŠ, Priehradná 11, 03601, Martin 8
Gymnázium A. Einsteina, Einsteinova 35, 85203, Bratislava-Petržalka | Hodnotiaca správa 2016
Odborné učilište int., Mojmírovce 1791/14, 95115, Mojmírovce | Hodnotiaca správa 2016
Stredná zdravotnícka škola , M.Hattalu 2149, 02601, Dolny Kubín
Špeciálna základná škola s materskou školou, Nevädzová 3, 821 01, Bratislava
Špeciálna základná škola, Lesná 9, 94603, Kolárovo
Základná škola, Park Angelinum 8, 04215, Košice-Staré Mesto | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 257, 90042, Dunajská Lužná | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Bartolomeja Krpelca , Tarasa Ševčenka 3, 08555, Bardejov
Špeciálna základná škola, Třebíčska 16, 06601, Humenné
Základná škola, M. R. Štefánika 910/51, 07501, Trebišov | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, M. R. Štefánika 910/51, 07501, Trebišov | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, M. R. Štefánika 910/51, 07501, Trebišov | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium P. J.Šafárika - P.J. Šafárik Gimnázium, Akademika Hronca 1, 04801, Rožňava | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Malonecpalská ul.206/37, 971 01, Prievidza | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola Juraja Fándlyho, Ulica Fándlyho 763/7A, 92601, Sereď
Základná škola, J. Záborského 7 , 07201, Pozdišovce
Gymnázium - Gimnázium , Hurbanova 34, 98201, Tornaľa
ZŠ s MŠ Ondreja Štefku , M. R. Štefánika 432, 01303, Varín
Spojená škola internátna , Partizánska 13, 05361, Spišské Vlachy
Cirkevné konzervatórium, Beňadická 16, 851 0, Bratislava
Základná škola s MŠ, Mníšek nad Popradom 136, 06522, Mníšek nad Popradom | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 7/6, 05995, Toporec | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola , Učňovská 5, 04015, Košice - Šaca
Súkromné gymnázium, Vysokoškolákov 13, 01008, Žilina
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, M. Rázusa 25, 98401, Lučenec | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základná škola, Ul. SNP 49, 05342, Krompachy | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná zdravotnícka škola, Školská 230, 01701, Považská Bystrica | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základná škola, Ostrovany 11, 082 22, Ostrovany | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ , Dolná Tižina 28, 01304, Dolná Tižina
SOŠ dopravná, Rosinská cesta 2, 010 08, Žilina | Súťaž – Športom pre Červené stužky
SOŠ technická, Okružná 693, 02351, Čadca
Základná škola s MŠ, Ul.Štefana Náhalku 396/10, 05940, Liptovská Teplička | Hodnotiaca správa 2016
ivana jencikova, lastomir 412, 07237, lastomir | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základná škola, Čakanská cesta 800/1, 93039, Zlaté Klasy
Základná škola, Vrútocká 58, 82104, Bratislava-Ružinov | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola Starohorská 8, Dulovce, Starohorská 8, 94656, Dulovce
Špec.základná škola, Zvolenská cesta 59, 98401, Lučenec | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Odorín 65, 05322, Odorín | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, 06001, Kežmarok | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s materskou školou, Bidovce 209, 04445, Bidovce
Základná škola s MŠ, Pod Kláštorom 158, 96653, Hronský Beňadik | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Obchodná akadémia, Komenského 1, 066 01, Humenné | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Janka Matúšku, Kohútov sad 1752/4, 02601, Dolný Kubín | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Školská 897/8, 95115, Mojmírovce
Špeciálna základná škola, Zimná 21, 059 01, Spišská Belá
Základná škola, Školská 7, 90044, Tomášov | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Zavarská 9, 91701, Trnava | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s materskou školou, Školská 267, 059 52, Veľká Lomnica | Hodnotiaca správa 2016
Súkromná SOŠ, Sidónie Sakalovej č. 182, 014 01, Bytča | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základná škola, Za parkom 966, 990 01, Veľký Krtíš | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Cirk. spoj. škola - Gym, Švermova 10, 06901, Snina | Súťaž – Živá Červená stužka
Stredná odborná škola gastronómie a služieb, Hviezdoslavova 55, 94201, Šurany | Súťaž – Športom pre Červené stužky
SOŠ drevárska, Pílska 7, 95501, Topoľčany
Špeciálna základná škola, F. Rákócziho 432/28, 07701, Kráľovský Chlmec
Základná škola s materskou školou pri zdravotníckom zariadení, Špitálska 6, 94901 Nitra, 94901, Nitra | Súťaž – Živá Červená stužka
Stredná priemyselná škola technická, Komenského 5, 08542, Bardejov
ZŠ Holubyho, Holubyho 15, 921 0, Piešťany
Základná škola, Bátorove Kosihy 892, 94634, Bátorove Kosihy
Základná škola Jána Domastu, Cabaj-Čápor 1085, 951 17, Cabaj-Čápor | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola agrotechnická J.A.Gagarina, Svätoplukova 38, 90027, Bernolákovo
SOŠ technická, F. Lipku 2422/5, 92001, Hlohovec
Základná škola, Nemocničná 987/2, Považská Bystrica, Nemocničná 987/2, 01701, Považská Bystrica
Súkromná SOŠ, S. Chalupku 312/12, 97101, Prievidza
Základná škola, Jelenecká 72, 95101, Nitrianske Hrnčiarovce
Gymnázium M. R. Štefánika, Slnečná 2, 93101, Šamorín | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s Materskou školou, Slobody 521, 04382, Lúčky
ZŠ s MŠ, Ul. Školská 138/6 , 05919, Vikartovce | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ pri zdravotníckom zariadení, Nám. L.Svobodu 4, 97409, Banská Bystrica | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ strojnícka, Pplk. Pľjušťa 29, 90901, Skalica
Stredná zdravotnícka škola , Levočská 5 , 058 5, Poprad
Základná škola, Sládkovičova 487, 04922, Gemerská Poloma | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná zdravotnícka Márie Terézie Schererovej v Ružomberku , Dončova 7, 03401, Ružomberok
Súkromná základná škola pri SLVS Senec, Diaľničná 1, 90301, Senec
Obchodná akadémia , Bolečkova 2, 950 50, Nitra
SOŠ lesnícka, Akademická 16, 96901, Banská Štiavnica
ZŠ S.Petöfiho s MŠ VJM, Fučíkova 425, 92521, Sládkovičovo | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Slobody 2, 98701, Poltár
Spojená škola internátna, Hrdličkova 17, 83320, Bratislava-Nové Mesto
Špeciálna základná škola, Partizánska 909, 98055, Klenovec | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ pre žiakov so SP internátna, Karola Supa 48, 98403, Lučenec
Školský internát, Námestie Andreja Hlinku 76, 03401, Ružomberok
Základná škola pri LVS, Tešedíkova 3, 04017, Košice-Barca
Základná škola Oščadnica - Ústredie, Oščadnica 760, 023 01, Oščadnica | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 29, 082 21, Veľký Šariš | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, 08001, Prešov | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola s materskou školou, Stráne pod Tatrami č. 33, 059 76, Stráne pod Tatrami | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola - Špeciálna ZŠI pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, Pod Kalváriou 941, 95501, Topoľčany | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 2, 90851, Holíč | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola, Školská 212, 92521, Sládkovičovo | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Odborné učilište int., Hviezdoslavova 68, 95151, Nová Ves nad Žitavou | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ stavebná, Tulipánová 2, 01162, Žilina | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Starozagorská 8, 040 23, Košice-Sídlisko KVP | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium, Ľ. Štúra 35, 023 54, Turzovka
Základná škola Mateja Lechkého, Jána Pavla II. 1, 04023, Košice-Sídlisko KVP
Pedagogická a sociálna akadémia, Bullova 2, 84101, Bratislava
Základná škola, Golianova 8, 97401, Banská Bystrica
Piaristické gymnázium, Piaristická 6, 94901, Nitra | Hodnotiaca správa 2016
Školský internát, Medická 2, 04011, Košice | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola internátna s organizačnými zložkami Špeciálna základná škola internátna a Praktická škola, Tovarnícka 1632, 95501, Topoľčany | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Mierová 1, 93401, Levice | Hodnotiaca správa 2016
Obch.akadémia sv.T.Akv., Vysokoškolákov 13, 010 08, Žilina
Základná škola Rázusova, Rázusova 2260, 02201, Čadca | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Drábova 3, 04023, Košice-Sídlisko KVP | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Špeciálna základná škola - elokované triedy Dulovce, Zelený Háj, Hlavná 157, 94701, Hurbanovo
Gymnázium , Jesenského 2243, 02404, Kysucké Nové Mesto
Základná škola s MŠ, Školská 459/12, 08256, Pečovská Nová Ves
Gymnázium Františka Švantnera, Bernolákova 9, 96801, Nová Baňa
Základná škola, Lipová 13, 05201, Spišská Nová Ves
SOŠ technická, Levočská 40, 064 0, Stará Ľubovňa
ZŠ s MŠ , Imre Madácha 3, 99102, Dolná Strehová | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola, Košická 20, 08001, Prešov | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Maurerova 14, 05342, Krompachy
Gymnázium M.R.Štefánika, Nám. L. Novomeského 4, 04224, Košice-Staré Mesto
Základná škola, J. A. Komenského 161/6, 972 43, Zemianske Kostoľany | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Bystrany 13, 05362, Bystrany | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ Hlavná 299, Hlavná 299, 92503, Horné Saliby
ZŠ kniežaťa Pribinu, Andreja Šulgana 1, 94901, Nitra
Základná škola, Šišov 74, 95638, Šišov
Spojená škola- Špeciálna základná škola, Fabiniho 3, 05201, Spišská Nová Ves
Špeciálna základná škola, Mládežnícka 3, 97703, Brezno
Gymnázium A.H. Škultétyho, Školská 21 , 990 01, Veľký Krtíš
Základná škola, Partizánska 13, 03852, Sučany | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Veľká Ida 1, 04455, Veľká Ida | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
ZŚ s MŠ, Sasinkova 1, 951 41, Lužianky | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ Karpatská , Ul. Karpatská 803/11, 08901, Svidník | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola, Hattalova 968/33, 02901, Námestovo
SOŠ A. Warhola, Duchnovičova 506, 06801, Medzilaborce
Liečeb.-vých.sanatórium, Mojmírovská 70, 95115, Poľný Kesov | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Obchodná akadémia, Kapušianska 2, 071 01, Michalovce | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola, Žilinská 51, 92101, Piešťany | Hodnotiaca správa 2016
Špec. základná škola, Kostolná 303/18, 05995, Toporec | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ polytechnická, Demänovská cesta 669, 03101, Liptovský Mikuláš
ZŠ Kysak, Kysak 210, 04481, Kysak
SOŠ poľ. a sl. na vid., Predmestská 82, 01062, Žilina
ZŠ s MŠ , Školská 684, 05333, Nálepkovo | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ , Holíčska 50, 85105, Bratislava
Stredná zdravot.škola, Kukučínova 40, 04137, Košice-Juh | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ ekonomická, Stojan 1, 052 0, Spišská Nová Ves | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Hutnícka 16, 05201, Spišská Nová Ves | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Školská 9, 98554, Lovinobaňa | Súťaž – Živá Červená stužka
Súkromné gymnázium , P. Križku 390/4, 96701, Kremnica | Hodnotiaca správa 2016
Súkromná škola úžitkového výtvarníctva, P. Križku 390/4, 96701, Kremnica | Hodnotiaca správa 2016
Súkromná základná škola, Dneperská 1, 04012, Košice-Nad jazerom | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola Abovská 36, Abovská 36, 04017, Košice-Barca
Pedagogická a sociálna akadémia Lučenec, J.A.Komenského 12, 98418, Lučenec | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základná škola, Inžinierska 24, 040 01, Košice | Hodnotiaca správa 2016
Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, 907 0, Myjava | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 165, 92003, Hlohovec-Šulekovo | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Mojmírova 98, 92101, Piešťany
Základná škola, Školská 1123/29, 95701, Bánovce nad Bebravou | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola, ČSA 15, 04501, Moldava nad Bodvou
Základná škola, Cabajská 2, 94901, Nitra
Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, 934 03, Levice | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Malcov 16, 08606, Malcov
Gymnázium, Mládežnícka 22, 93601, Šahy
Súkromné OU, Biela voda 2, 06001, Kežmarok
Súkromná stredná odborná škola Mostová - elokované pracovisko, S. M. Corvina 2038/53, 93201, Veľký Meder
Spojená škola - OU, Nová 803, 04925, Dobšiná
Základná škola, Janka Kráľa 1, 01851, Nová Dubnica
Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 204, 067 83, Kamenica nad Cirochou
Hotelová akadémia, Radničné námestie 1, 05201, Spišská Nová Ves | Hodnotiaca správa 2016
Odborné učilište internátne Lučenec, Haličská cesta č.80, 98403, Lučenec | Hodnotiaca správa 2016
Hotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, 085 01, Bardejov
Špeciálna základna škola - Speciális Alapiskola, Pomlejská cesta 1, 93101, Šamorín | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základna škola - Speciális Alapiskola, Pomlejská cesta 1, 93101, Šamorín | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola internátna, Levočská 22, 06401, Stará Ľubovňa
Základná škola, Sládkovičova 501/15, 05916, Hranovnica
Súkromná spojená škola, Starozagorská 8, 04023, Košice-Sídlisko KVP | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ chemická, Vlčie hrdlo 50, 82107, Bratislava-Ružinov
ZŠ pri zdrav. zar., Číž, 98043, Číž | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s materskou školou Hájske, Hájske 67, 95133, Hájske
Spojená škola internátna , Z.Nejedlého 41, 93401, Levice | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Černyševského 8, 851 01, Bratislava | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Tulipánová 1, 94901, Nitra
Liečeb.-vých.sanatórium, Čakany 7, 93040, Čakany | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola J. M. Petzvala, Moskovská 20, 059 01, Spišská Belá | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Školská 974, 92582, Tešedíkovo
Školský internát, Ul. J. Švermu 1736/14, 96078, Zvolen | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Špeciálna základná škola s materskou školou, Lipová 622, 02401, Kysucké Nové Mesto | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Stred. umelec.škola, Staničná 8, 91105, Trenčín
Gymnázium Ľ.Š., Hronská 1467/3, 96049, Zvolen | Hodnotiaca správa 2016
Gymn. J. F.- Rimavského, Kláštorská 37, 05401, Levoča
Základná škola s materskou školou, Radoľa 326, Radoľa 326, 02336, Radoľa
Základná škola, Veľké Uherce 145, 95841, Veľké Uherce | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, 97101, Prievidza
Stredná zdravotnícka škola , Vrbická 632, 03101, Liptovský Mikuláš
Základná škola s materskou školou, č.364 , 93568, Čaka | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola, Železničná 115, 059 52, Veľká Lomnica
ŠZŠ s MŠI a Prakt. škola , Brezová 1, 90501, Senica | Súťaž – Živá Červená stužka
Špeciálna základná škola , Rovníková 11, 040 12, Košice | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, časť Cabaj 197, 95117, Cabaj - Čápor
Odborné učilište int., Šrobárova 20, 05801, Poprad | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Malá Lehota 455, 96642, Malá Lehota
Základná škola, Rudina 443, 02331, Rudina | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, J. Alexyho 1941/1, 96001, Zvolen
SSOŠ polytechnická DSA, Novozámocká 220, 94905, Nitra | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ služieb Majstra Pavla, Kukučínova 9, 05427, Levoča | Hodnotiaca správa 2016
Prvé slov.lit.gymnázium, Železničná 260, 05001, Revúca
Spoj. škola i.-SOŠzrpi., Nám. Štefana Kluberta 1, 05401, Levoča
Spojená škola internátna , Breziny 256, Prakovce , 055 63, Prakovce | Súťaž – Živá Červená stužka
Spojená škola - SOŠ, Kollárova 17, 07801, Sečovce
Diagnostic. centrum LVS, Tešedíkova 3, 04017, Košice - Barca | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola, Školská 526/53, 97251, Handlová | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Martinská 20, 01008, Žilina | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Malinovského 1160/31, 95806, Partizánske
Gymnázium Antona Bernoláka , Mieru 307/23, 02901, Námestovo
Špeciálna základná škola, Ďumbierska 15, 97411, Banská Bystrica
SOŠ polygrafická, Račianska 190, 83526, Bratislava-Nové Mesto
Základná škola, Mládežnícka 1434/16, 02011, Púchov
Základná škola s materskou školou Rabčická 410 Rabča, Rabčická 410, 02944, Rabča
Gymnázium M.H., Hlavná 431, 98112, Hnúšťa
Základná škola, Hlavné námestie 14, 94131, Dvory nad Žitavou
Obchodná akadémia, Dr. C. Daxnera 89, 09335, Vranov nad Topľou | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Belá - Dulice 84, 03811, Belá - Dulice
Školský internát Športového gymnázia, Trieda SNP 104, 04011, Košice-Západ
SOŠ elektrotechnická , Celiny 536, 033 15, Liptovský Hrádok
Športové gymnázium, Trieda SNP 104, 04011, Košice-Západ
ŠZŠI sv.K.Hofbauera, Kláštorná 2, 06503, Podolínec | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Levická 903, 95201, Vráble | Hodnotiaca správa 2016
Reedukačné centrum, Prílepská 6, 95301, Zlaté Moravce | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Špec. základná škola i., Mičurova 364/1, 01401, Bytča
Základná škola s MŠ, Brodno 110, 01014, Žilina
Základná škola s MŠ, Horelica 429, 02201, Čadca | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Stredná odborná škola strojnícka, Športová 1326, 024 01, Kysucké Nové Mesto | Hodnotiaca správa 2016
Súkromné gymnázium , Kolkáreň 28/35, 976 81, Podbrezová
Cirk. ZŠ Ž.Bosniakovej, Nám. hrdinov 6, 94201, Šurany | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Bukovecká 17, 04012, Košice-Nad jazerom | Hodnotiaca správa 2016
Spojena škola, Športovcov 1461/17, 02001, Púchov
Spojená škola - ŠZŠ, Tehelná 23, 08271, Lipany | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola Užhorodská 39, Košice, Užhorodská 39, 04011, Košice-Juh
Základná škola , Kráľovohoľská 413, 97671, Šumiac | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola, Hlavná 2, 01009, Žilina-Bytčica
Základná škola s MŠ, Švábovce 180, 05912, Švábovce | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Základná škola Jána Zemana, Školská 44/6, 96801, Nová Baňa
Stredná odborná škola, Ostrovského 1, 04001, Košice-Juh
SZŠ, Záhradnícka 44, 82108, Bratislava-Ružinov
Základná škola, Chminianske Jakubovany 270, 08233, Chminianske Jakubovany | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Námestie kpt. Nálepku 12, 08204, Drienov
ZŠ s MŠ Dúbrava, Dúbrava 464, 03212, Dúbrava
Základná škola s MŠ, Hlavná 250, 91924, Križovany nad Dudváhom
Základná škola s materskou školou, Hlavná 250, 919 24, Križovany nad Dudváhom
Základná škola, Nám. L. Novomeského 2, 04001, Košice-Staré Mesto | Súťaž – Živá Červená stužka
Gymnázium, Hlinská 29, 01180, Žilina
Základná škola, Športovcov 372/21, 95804, Partizánske | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ s MŠ J.Holčeka, Dolný Ohaj 583, 94143, Dolný Ohaj
Spojená škola Kráľovnej pokoja , Na Závaží 2, 010 01, Žilina
Gymnázium Stropkov, Konštantínova 64, 09101, Stropkov
Základná škola s MŠ, Holumnica 121, 05994, Holumnica
Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, 02201, Čadca
Základná škola s MŠ, Nové Sady 176, 95124, Nové Sady
Základná škola s MŠ, Horná Streda 391, 91624, Horná Streda
Základná škola s MŠ, Ulica pod Chočom 550, 03481, Lisková
Stredná odborná škola dopravná, Konštantínova 2, 08001, Prešov
Stredná odborná škola- Szakközépiskola , Janka Kráľa 25 , 07901, Veľké Kapušany
Základná škola, Lúka 135, 91633, Lúka | Súťaž – Športom pre Červené stužky
ZŠ Matice slovenskej , Matice slovenskej 13/A, 08001, Prešov
Obchodná akadémia, Daxnerova 88, 093 35, Vranov nad Topľou | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium, Metodova 2, 82108, Bratislava-Ružinov
Základná škola, Čaklov 495, 09435, Čaklov
Základná škola s MŠ, Urmince 298, 95602, Urmince
Zákl. škola s MŠ s VJM, Vlčany 1547, 92584, Vlčany
Špeciálna ZŠ s MŠ, Žehrianska 9, 85107, Bratislava-Petržalka
ZŠ , Janigova 2, 04023, Košice
Špec.základná škola, Partizánska 26, 96301, Krupina
Súkr.šport.gymnázium, Užhorodská 39, 04011, Košice-Juh | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola s MŠ, Mierové nám. 10, 92551, Šintava
Základná škola, Lipová 2, 01501, Rajec
Stredná umelecká škola scénického vytvarníctva, Sklenárova 7, 82489, Bratislava-Ružinov
Spojená škola, organizačná zložka:Stredná odborná škola, Zimná, 96, 04925, Dobšiná
Stredná odborná škola pedagogická, Kmeťovo stromoradie 5, 08001, Prešov | Súťaž – Živá Červená stužka
Špeciálna ZŠ pri RC, Školská 158, 07661, Bačkov
Základná škola s MŠ, Hladovka 238, 02713, Hladovka | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Ul. Školská č. 143, 02753, Istebné
Stredná odborná škola techniky a služieb, Laskomerského 3, 97746, Brezno
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, 03852, Sučany | Súťaž – Živá Červená stužka
Špeciálna zákl.škola i., Švermova 1, 97646, Valaská
Školský internát, Považská 7, 04011, Košice-Západ | Hodnotiaca správa 2016
Súkromná SOŠ hutnícka, Družby 554/64, 97681, Podbrezová
Špeciálna základná škola, Jesenského 13, 94201, Šurany
Stredná odborná škola pedagogická, SNP 509/116, 03914, Turčianske Teplice | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola, Bobrovec 490, 03221, Bobrovec
Základná škola, Ruskov 32, 04419, Ruskov
Základná škola, Hlavná 333, 07605, Cejkov
Gymnázium, Školská 234/8, 01701, Považská Bystrica
Súkromná základná škola DSA, Mukačevská 1, 08001, Prešov | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola, Školská 478, 08633, Zborov
Stredná zdravotnícka škola - EKI, Námestie 1. mája 1, 04801, Rožňava
Základná škola, Pavilón B, Školská 26, 94655, Pribeta | Hodnotiaca správa 2016
Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby, Vlastenecké námestie 1, 851 01, Bratislava | Hodnotiaca správa 2016
Špec. základná škola internátna, Partizánska 1057, 06901, Snina
Základná škola na Wolkerovej ulici v Bardejove, Wolkerova 10, 085 41 , Bardejov | Hodnotiaca správa 2016
Stredná odborná škola pedagogická sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Ul. 1. mája 7, 911 35, Trenčín
Cirkevná základná škola, Lipová 3868/10, 95501, Topoľčany
Spojená škola - OA, Centrálna 464, 08901, Svidník
Základná škola , Rozmarínová 1, 94501, Komárno | Súťaž – Živá Červená stužka
Spojená škola Pavlovce nad Uhom, Kapušianska 2, 07214, Pavlovce nad Uhom
Základná škola, Gemerská 2, 04001, Košice-Juh
Gymnázium, Komenského 1357, 02404, Kysucké Nové Mesto | Súťaž – Živá Červená stužka
Gymnázium, Veľká okružná 22, 010 01, Žilina
Základná škola s MŠ, Školská 290, 03496, Komjatná | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Nováčany 102, Nováčany 102, 04421, Nováčany
Základná škola Jána Švermu, Štefánikova 31, 06624, Humenné
Stredná odborná škola, Športová ulica, 91601, Stará Turá
Základná škola, P. Dobšinského 746/5, 97101, Prievidza | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola Sama Tomášika s materskou školou, Lubeník č. 102, 049 18, Lubeník | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Grófske nádvorie 209/2, 08216, Fintice | Súťaž – Športom pre Červené stužky
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Komenského 44, 040 0, Košice | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Šarovce 426, 93552, Šarovce | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Gymnázium, Kukučínova 4239/1, 05839, Poprad | Súťaž – Živá Červená stužka
Gymnázium, Varšavská cesta 1, 01008, Žilina
Obchodná akadémia, Kálmána Kittenbergera 2, 93440, Levice | Súťaž – Živá Červená stužka
Spojená škola s org. zložkami SOŠ a Gymnázium, Rastislavova 332, 97271, Nováky | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Ulica 1. mája č.3, 90084 Báhoň, Ulica 1.mája 3 , 90084, Báhoň | Súťaž – Živá Červená stužka
Spojená škola , J. A .Komenského 5, 04801, Rožňava | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Hodnotiaca správa 2016
Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, 951 97, Žitavany | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Jána Vojtecha Šimka, Šimkova 40, 951 97, Žitavany | Súťaž – Športom pre Červené stužky | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
ZŠ Žofie Bosniakovej, Školská 18, 01301, Teplička nad Váhom
Základná škola s materskou školou, Školská 1, 94145, Maňa | Súťaž – Živá Červená stužka
Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2, Levice, Ul. K. Kittenbergera 2, 934 40 Levice, 93401, Levice
Gymnázium bilingválne, T.Ružičku 3, 01001, Žilina | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola s Materskou školou, Riazanská 75, 83103, Bratislava | Hodnotiaca správa 2016
SOŠ obchodu a služieb, Mojmírova 99/28, 92101, Piešťany
SOŠ , Prakovce 282, 05562, Prakovce
Spojená škola, Štefánikova 64, 08501, Bardejov
Základná škola, Pugačevova 1381/7, 06601, Humenné | Hodnotiaca správa 2016
Súkromná SOŠ polytechnická DSA, Koniarekova 17, 91810, Trnava | Súťaž – Športom pre Červené stužky
SOŠ technická, Komenského 496/37, 02901, Námestovo
Cirkevne gymnázium, Radničné námestie 271/8, 05201, Spišská Nová Ves
CVČ, Gen. M. R. Štefánika 355/4, 916 01, Stará Turá
Evanjelické gymnázium J.Tranovského, Komenského 10, 031 01, Liptovský Mikuláš
Stredná odborná škola, Pruské 294, 01852, Pruské | Hodnotiaca správa 2016
Spojená škola internátna, Námestie Štefana Kluberta 2, 05401, Levoča
Gymnázium, Štefánikova 219/4, 01401, Bytča
Základná škola, SNP 5, 94201, Šurany | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Mlynská 697/7, 09101, Stropkov | Súťaž – Živá Červená stužka
Gymnázium, Javorová 5, 01521, Rajec
Základná škola M.R.Štefánika, SNP 3, 90028, Ivanka pri Dunaji | Súťaž – Živá Červená stužka
Základná škola s MŠ, Alekšince 395, 95122, Alekšince
Základná škola J. Kráľa, Mládežnícka 24, 93601, Šahy | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola s MŠ, Svinná 131, 91324, Svinná
Gymnázium sv. F. Assiského, Kláštorská 24, 05401, Levoča
Základná škola s MŠ, SNP 47, 05342, Krompachy
SPŠ stavebná, Cabajská 4, 95050, Nitra
Základná škola s MŠ, Ľubeľa 161, 03214, Ľubeľa
Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, 03301, Liptovský Hrádok
Základná škola s materskou školou Michal nad Žitavou 276, Michal nad Žitavou 276, 94161, Michal nad Žitavou
ŠZŠ, Týršova 1, 073 01 , Sobrance | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola, Slovenská Kajňa 54, 09402, Slovenská Kajňa | Súťaž – Živá Červená stužka
Gymnázium Hansa Selyeho s VJM, Ul. biskupa Királya 5, 945 0, Komárno
Obchodná akadémia, Lúčna 4, 98416, Lučenec
Základná škola SNP, Ostredková 14, 82102, Bratislava II - Ružinov
Spojená škola, Krátka 11, 92701, Šaľa
Gymnázium, Školská 26, 95280, Vráble
Spoj.škola int. - OUi, Breziny 256, 05562, Prakovce
Spoj.škola int.- PŠi, Breziny 256, 05562, Prakovce
Základná škola s MŠ, Bajerov 96, 08241, Bajerov | Súťaž – Živá Červená stužka | Hodnotiaca správa 2016
Základná škola P.K.H., Družstevná 835, 97901, Rimavská Sobota
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, 98061, Tisovec